Blog

Erzurum Kombi Servisi

Erzurum kombi servisi olarak tüm kombilerin bakımını yapmaktayız. Arayın gelip kombinizi tamir edelim. Tüm marka kombilerin bakımı uzman ekibimizce kısa sürede yapılır.

Erzurum Teknik Isıtma Soğutma Mak. San. olarak olarak en yüksek ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayış ile kendi yetiştirdiğimiz çalışanlarımız ile 7/24  Erzurum Kombi Servisi olarak en hızlı servis hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Servis organizasyon bölümü  tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

Erzurum_kombi_servisi
Kombi Servisi

Sizlerde Erzurum da kaliteli bir kombi bakımı yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Uzman elemanlarımız tarafından kombiniz de meydana gelen sorun hızlı bir şekilde tespit edilerek sizin için en uygun fiyatlara bakımı yapılacaktır.

Servis hizmeti almak için 0533 3075673’den veya 0442 2349435 ‘den müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Verdiğimiz Hizmetler:

Erzurum Alarko kombi yetkili Servisi,
Erzurum Ariston kombi yetkili servisi,
Erzurum Baymak kombi yetkili servisi,
Erzurum Bosch kombi yetkili servisi,
Erzurum Beko kombi yetkili servisi,
Erzurum Eca kombi yetkili servisi,

Erzurum Demir döküm kombi yetkili servisi,

Erzurum Viessmann kombi yetkili servisi,

Erzurum kombi servisi için bize ulaşabilirsiniz

erzurum kombi servisi

http://erzurumkombiservisi.com/erzurum-kombi-servisi/

 

Erzurum da kombi bakımının adresi lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2001 yılından beri ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz yaygın bayi ağı ile tüketicilerimize Erzurum ili ve ilçelerinde kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Erzurum Teknik Isıtma Soğutma Mak. San. olarak, merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli, konusunda uzman teknikerler ile montaj ve servis hizmeti vermekteyiz. Firmamız montaj hizmetinde bir ilke imza atarak kurmuş olduğu akıllı bayi sistemi sayesinde  montaj teknikerlerinin tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız bilgileri merkeze doğru ve anında ulaştırır.

Firmamız Alarko kombi, ECA kombi, Ariston Kombi, Demirdöküm Kombi, Baymak Kombi, Bosch kombi, Beko kombive Viessman kombilerinin bayiliğini ve teknik servisini yürütmektedir.

İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Teknik servis için hemen ara!